BeztroskaMama i chustowanie w Królewskich Źródłach
Agata Pęksyk
Blogerka
  • kontakt@beztroskamama.pl

Kim jestem?

Od pięciu lat psią mamą :)Pozytywnie przeszłam proces adopcji mojego psiego dziecka.  Z czego jestem dumna i nie wstydzę się głośno mówić, że jestem mamą dla mojego, psa który jest dla nas członkiem rodziny.

Obecnie jestem również mamą małego Bąbelka, który dołączył do naszej dziwnej rodzinki zimową porą. I tak to tworzymy nasz własny świat w którym najważniejsza jest miłość i wzajemne zaufanie.

Ciąża stała się dla mnie wartościową lekcją. Pokazała, że muszę zmienić swój styl życia. Z „pracoholika” z dnia na dzień stałam się typowym kanapowcem – oczywiście na jakiś czas i to właśnie tu, na kanapie powstał projekt Beztroska Mama

Dlaczego zdecydowałam się na pisanie bloga?

Dla spędzenia twórczo czasu, by nie lasować mózgu bezsensownie gapiąc się w ekran telewizora. Chciałam spróbować czegoś nowego, rozwinąć się w nowej dziedzinie. W końcu nie robiąc nic, cofamy się w rozwoju. Chcę też podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi przyszłymi mamami.

Beztroska Mama stała się dla mnie odskocznią od codziennych problemów jakie mnie spotkały. To tu mogę podzielić się z Wami swoimi obawami, rozterkami czy pomysłami jakie przychodzą mi do głowy.

Sama w ciąży szukam informacji i rady osób znajdujących się w takiej samej sytuacji jak ja.

Chcę więc dzielić się z Wami własnym doświadczeniem, przeżyciami i emocjami, które towarzyszą na różnych etapach mojego życia. Zwłaszcza w tak ważnym momencie, w którym się znajduję… podobnie jak wiele z Was.

Po za tym jestem wielką miłośniczką rowerów – Rower to moja druga miłość. Pochwalę się wam moim małym sukcesem 🙂