Blogosfera Canpol babies – edycja styczniowa

Różności

Blogosfera Canpol babies – edycja styczniowa

Blogosfera Canpol Babies jest wspaniałym miejscem. Znajdziesz tu porady innych mam i specjalistów oraz duży wachlarz produktów dedykowanych dzieciom i ich mamom.

Canpol pomyślał również o blogerach stwarzając dla nas specjalny program.  Zapraszam wszystkich do programu. To nic nie kosztuje, a oprócz dobrej zabawy gwarantuje wspaniałe produkty 🙂 A wystarczy kliknąć TUTAJ

Po 31 stycznia  zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma zestaw Maszyny. Ja już się zgłosiłam, bo bardzo cenię sobie produkty tej marki i wiem, że są niezastąpione!

W tym miesiącu walczymy o

canpol blogosfera styczeń 2017

 

W skład zestawu wchodzą:

Smoczek silikonowy anatomiczny
Nowy smoczek do uspokajania z kolekcji „Maszyny” posiada zadrukowaną, kolorową tarczkę. Smoczki charakteryzują się unikalnym, autorskim wzornictwem oraz wykonaniem z bezpiecznych materiałów. Wyposażone są w silikonową gumkę o anatomicznym kształcie.

Pojemnik na smoczek
Przeznaczony do przechowywania smoczka, zapobiegając jego zabrudzeniu lub zgubieniu. Wygodny praktyczny łatwy sposób przymocowuje się do wózka, łóżeczka lub fotelika samochodowego przydatny zarówno w domu, jak i na spacerach czy w podróży

Termoopakowanie miękkie
Termoopakowanie z kolekcji „ Maszyny” zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy we wzornictwie dziecięcym, z myślą o małych wielbicielach pojazdów.

Łańcuszek do smoczka
Łańcuszek wyposażony jest w praktyczny klips, który umożliwia pewne i stabilne przymocowanie łańcuszka do ubranka dziecka. Ochroni tym samym smoczek przed zgubieniem lub ubrudzeniem po upadku na ziemię. Zaokrąglone krawędzie nie skaleczą dziecka a różne wzory i kolory pozwolą na łatwe dopasowanie łańcuszka do stroju maluszka.

Śliniak ceratkowo-bawełniany
Śliniaki z kolekcji „ Maszyny” zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy we wzornictwie dziecięcym, z myślą o małych wielbicielach pojazdów.

Dwie butelka „Maszyny” 250 ml i 120 ml
Butelki z kolekcji „Maszyny” zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy we wzornictwie dziecięcym, z myślą o małych wielbicielach pojazdów.

 

 

 

Leave a Reply