Odkurzacz do likwidacji roztoczy z UV Deerma CM1300 kontra alergia

Różności

Odkurzacz do likwidacji roztoczy z UV Deerma CM1300 kontra alergia

Podejrzewam, że każda mama alergika wie, co to znaczy nieprzespana noc czy marudne dziecko przez cały dzień. Katar lejący się bez przyczyny, załzawione oczy i ta niemoc rodzica. Sama próbuję wszystkiego, żeby pomóc córce a przy okazji i sobie. Ostatnio w moje ręce wpadł ciekawy odkurzacz do likwidacji roztoczy – Deerma CM1300. Bardzo byłam ciekawa jego działania.

W domu staram się mieć jak najmniej bibelotów na półkach, aby nie zbierały kurzu, pustą półkę łatwiej zetrzeć niż podnosić różności. O zasadach jakie lepiej przestrzegać, gdy ma się w domu alergika można poczytać TUTAJ KLIK. W sezonie grzewczym w naszym domu gości nawilżacz, który utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w pokoju córek. Na codzień staram się systematycznie wietrzyć pościel oraz odkurzać. W tym ostatnim fajnie sprawdza się właśnie odkurzacz Deerma CM1300.

Odkurzacz do likwidacji roztoczy Deerma CM 1300 co to jest?

Jest to odkurzacz poręczny, bardzo łatwy podczas domowej obsługi. Tak naprawdę to dwa urządzenia w jednym. Może służyć nam jak mały ręczny odkurzacz, którym z łatwością wyczyścisz samochód. Najważniejsza jego funkcja, to jednak usuwanie roztoczy za pomocą lampy UV.

  • moc 350 W,
  • pojemność pojemnika na kurz wynosi 0,4 l,
  • 3 wymienne końcówki: wibrująca szczotka UV, szeroka szczotka i płaska szczotka 2w1,
  • czujnik podczerwieni,
  • filtracja cykloniczna oraz HEPA neutralizują kurz i inne alergeny.

Zalety odkurzacza Deerma CM1300

  • pojemnik na kurz oraz filtr z łatwością można umyć pod kranem,
  • duża moc ssąca, co idealnie sprawdza się przy usuwaniu sierści kota czy psa z kanapy,
  • producent deklaruje, że urządzenie łącząc światło ultrafioletowe, wysoką temperaturę, drgania o wysokiej częstotliwości i dużą moc ssania ma pomóc w skutecznym pozbyciu się roztoczy, kurzu i innych zanieczyszczeń w głąb aż czterech warstw materaca,
  • zajmuje mało miejsca,
  • łatwy w użyciu, dzięki czemu łatwiej jest się nam zmobilizować do używania.

Jak już wspomniałam, odkurzacz posiada trzy wymienne szczotki. Jedna wibrująca szczotka UV będzie pomocnikiem w walce z roztoczami na materacach.

Posiadasz kwiatki w domu? Jeśli tak, to pewnie nie raz zdarzyło się, że ziemia wylądowała na podłodze. I tutaj rewelacyjnie sprawdza się szeroka szczotka, która błyskawicznie wciągnie ziemię. Dużo łatwiej jest mi użyć małego poręcznego odkurzacza niż wyciągać normalny, który posiadam w domu.

Fajnie sprawdza się również wąska końcówka, dzięki której z łatwością usuwam sierść zwierzaków z narzuty czy kanapy. A posiadając w domu kota i psa, trochę tego jest.

Na koniec mogę powiedzieć że odkurzacz Deerma CM1300, staje się przyjacielem rodziny 🙂 Z nim żaden kurz nie ukryje się. Można go kupić u polskiego dystrybutora KLIK TUTAJ

Leave a Reply