Różności, Biblioteczka

Oto co mi zostało po Wielkiej Wymianie Książkowej – podsumowanie akcji

Jak wiecie, brałam udział w Wielkiej Wymianie Książkowej. Dlatego pierwsze dziesięć dni października upłynęły mi na poszukiwaniu książek. Dzięki temu poznałam nowych autorów, którzy urzekli mnie swoim piórem.

Organizatorkami akcji były Dagmara z Sosjopatka.pl  i Magda z bloga Save The Magic Moments.  To już czwarta edycja Wielkiej Wymiany Książkowej, a samo wydarzenie przyciągnęło ponad setkę miłośników literatury, nie tylko blogerów.

Wiele czasu poświęciłam na odwiedzanie blogów biorących udział w akcji. Potem kwestia dogadania się co do wymiany książek mailowo. Naprawdę fajnie się bawiłam. Wystawiłam dość pokaźną stertę książek. Udało mi się wymienić na się na siedem nowych tytułów.

Sama akcja naprawdę mi się spodobała 🙂 Z niecierpliwością czekam więc na kolejną edycję.

 

Tytuły, które udało mi się zdobyć to w IV Wielkiej Wymianie Książkowej:

Florysta – Katarzyny Bony – aż dziwne że nigdy po nią nie sięgałam, a dzięki akcji mam okazję zapoznać się z jej twórczością.

Czarna Lista – Frederic Forsyth – tutaj wielkie zaskoczenie, przeczytałam ją niemal od razu i mogę śmiało Wam ją polecić. Gradka dla fanów ,,Pielgrzyma”.

Ogień – James Patterson –  Magiczna seria Czarodzieje, wiedziałam że to coś dla mnie.

Zaginiona Wyspa – Douglas Preston i Lincoln Child– Już nie mogę się doczekać kiedy ją zacznę czytać i pochłonie mnie życie pełne przygód.

Joyland i Mroczna Wieża – Stephen King – Mój ukochany autor, pochłaniam jego książki jak tylko wpadną mi w rękę, więc nie mogłam przepuścić takiej okazji.

Burza Piaskowa – James Rollins – książka przygodowa z wątkiem katastroficznym, jak mogłabym przegapić taki opis 🙂 Musiała więc trafić do mnie.

Teraz tylko pozostaje znaleźć czas w te długie, jesienne wieczory i zatopić się w szeleście kartek.

Wszystkim osobom, które się ze mną wymieniły książkami bardzo serdecznie dziękuję.

Jeśli przegapiliście akcję, następnym razem się skuście. Można zyskać nowe książki oraz nowe znajomości. Polecam.

A Wy, znacie którąś z tych książek? Jeśli tak, dajcie znać, co o niej sądzicie.