Top 5 najciekawszych tekstów sierpnia

Różności

Top 5 najciekawszych tekstów sierpnia

Na blogu wprowadziłam pewną tradycję. Tak samo jak w poprzednim miesiącu pragnę podzielić się z Wami moimi czytelniczymi odkryciami w blogosferze.  Może i Wam spodobają się te teksty, a niektóre blogi zostaną z Wami na dłużej. O to moje sierpniowe perełki w blogosferze.

Moje top 5 – najciekawsze teksty sierpnia

Bocian leciał, nie doleciał

Moja pozycja numer 1. To blog, który prowadzi dziewczyna Ania. Czytając jej post ciekły mi łzy wzruszenia i podziwu, że ma odwagę poruszyć temat. Ja jeszcze nie mam. Zapraszam Was do bajki Ani – Tabayka , może i Wy zapragniecie zostać tam dłużej.

 

To wtedy pierwszy raz poczułam się piękna

Która z Nas nie ma kompleksów? Szczerze mówiąc nie znam takiej kobiety/dziewczyny. Tak nas stworzyła natura, że zawsze znajdziemy w sobie coś co nam się nie podoba. Ale czy tak naprawdę jest? Czy nie możemy zaakceptować siebie takiej jaką jesteśmy? Odpowiedź na to znajdziecie u Arbuziaków.

 

Jak zadbać o siebie

Temat krytyki mam poruszałam i ja. Chcę wreszcie pokazać, że nie można od tak nas krytykować. Mówi o tym również Ronja. Warto zwrócić uwagę na Siebie – na to jak my się czujemy, bo od dawna wiadomo, że szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko.

 

Biegnij to może się przewrócisz

Znacie blog Mynio? Jeżeli nie, to najwyższa pora nadrobić zaległości. Joasia świetnie prowadzi nas przez życie – tak abyśmy lepiej zrozumieli siebie i nasze dzieci. Pozwolili być im szczęśliwymi i pokazywać własne emocje – bo pamiętajmy – nie przeżyjemy dzieciństwa za nasze dzieci. Swoją szansę już mieliśmy.

 

Czy ty również jesteś nieodpowiedzialna?

Czy macierzyństwo musi oznaczać koniec życia towarzyskiego? Ja uważam, że tak nie jest a przynajmniej tak być nie powinno. Mówi o tym Karolina w kolejnym wpisie do akcji #StopKrytyceMam. Naprawdę warto zajrzeć do MamaKarolina, zobaczyć jak to jest być mamą, która potrafi pogodzić własne życie z życiem dziecka. I naprawdę uważam, że takie zachowanie nie jest nieodpowiedzialne, a dla mnie Karolina to super Mama 🙂

 

A czy ty trafiłaś na linki warte polecenia innym?
Jeżeli tak, to podziel się nimi tu z nami. Inni też z chęcią poczytają i sprawdzą co słychać w blogosferze.

5 komentarzy

 1. Arbuziaki

  4 września 2017 at 22:23

  Ojej- czuję się wyróżniona! Bardzo Ci dziękuję, jest mi mega miło, że ktoś docenił to o czym piszę :*

  1. Agata Pęksyk

   4 września 2017 at 22:45

   U Ciebie jestem bardzo często ?

 2. Mynio

  8 września 2017 at 21:22

  Jak to się stało, że dopiero na to trafiłam? Niezmiernie miło mi, że się u Ciebie znalazłam, wśród perełek. Dziękuję!

  1. Agata Pęksyk

   10 września 2017 at 13:58

   Proszę bardzo ? to ja dziękuję za takie teksty ?

Leave a Reply