Różności

A może tak gadżet z logo Beztroskiej Mamy?

Prowadzenia bloga stało się moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Blog to takie moje trzecie dziecko dopieszczane wieczorami tak by piął się ku ideałowi. Czasem zmienię czcionkę, czasem zmienię kolor i napiszę tekst tak aby wszystko razem współgrało. Marzy mi się, aby to moje dziecko stało się marką rozpoznawalną. Czy gadżety promocyjne mogą w tym pomóc?

Czasem myślę o stworzeniu jakiś gadżetów reklamowych. Ale takich niekonwencjonalnych, by wyróżnić Beztroską Mamę w blogosferze. Przeglądając ofertę sklepów internetowych moją uwagę zwrócił opengift.pl. Mają tam gadżety, o których nawet bym nie pomyślała. Teraz poważnie się nad nimi zastanawiam.

Praktyczny gadżet z logo

Mówiąc o gadżetach reklamowych od razu na myśl przychodzą mi kubki. Ale nie, ja wolałabym coś innego, coś co przyda się każdej mamie.

Idąc za własnymi potrzebami, czyli potrzebni mamy chodzącej na spacery z dzieckiem i na okazyjne zakupy – wiem, że to musi być coś praktycznego. Coś, co będzie poręczne i przyda się. Bawełniana torba byłaby bardzo fajnym elementem promocji bloga. I jednocześnie kojarzyłaby się z ekologią, która staje się ostatnio nie tylko modna ale i konieczna. Może w ten sposób zachęciłabym kilka osób do proekologicznej postawy? Bo w końcu ziemia to nasz dom, o który powinniśmy dbać.

Idąc dalej w tym kierunku w oko wpadł mi notes wykonany z papieru z recyklingu! To jest to, co mama lubi najbardziej. Mały poręczny przyjaciel, w którym można zapisać wszelkie sprawy i pomysły na zabawy z dzieckiem, a nawet własne przemyślenia i najpotrzebniejsze zakupy do domu. Bo przecież mama to taki James Bond w spódnicy (no dobra w spodniach też może być).

Gadżety reklamowe nad którymi się zastanawiam:
1) bawełniana torba 2) notes z papieru z recyklingu 3) długopis korkowy 4) zakładka do książek 5) kredki ekologiczne 6) metalowy kubek vintage 7) piórnik z juty 8) kubek termiczny

Czy gadżety reklamowe to dobry kierunek na promocję boga?

Myślę, że to na pewno bardzo fajna forma zapoznania mojego najbliższego otoczenia z logo bloga. Mama idąca z zakupami, czy wyjmująca w parku picie dla dziecka z bawełnianej torby, ociepla wizerunek.

Wiem po sobie, że cieszę się i jest mi miło gdy dostaję jakiś gadżet reklamowy w gratisie lub jako prezent. Mała rzecz a cieszy. Chyba nie tylko ja tam mam. A może to jest domena matek?

Czas leci, a ja chciałabym czymś Was zaskoczyć. Może sami podrzucicie jakieś pomysły na gadżety reklamowe z logo Beztroska Mama?