Z miłości do pasji – rower i blog to moja pasja

Różności, polecane

Z miłości do pasji – rower i blog to moja pasja

Plotki, plotunie i ploteczki, czyli poważane z pożytecznym 🙂 Kto tego nie lubi? Właśnie tak mogę streścić spotkanie blogerek w Lubartowie pod hasłem – Z miłości do pasji.  Marzec rozpoczął się przygotowaniem na kolejne spotkanie – a jak zwykle wszystko organizowałam na ostatnią chwilę. Zmęczona i bez energii zdecydowałam się, że jednak pokonam słabości i pojadę.

Warto było. Lubartów ugościł nas bardzo przyjemnie, a dzięki spotkaniu „Z miłości do pasji” poznałam wiele sympatycznych dziewczyn! Dzięki Sylwii, Dianie i Oli poznałam kilka tajników aby wspomóc moją przesuszoną skórę po zimę.  Jeszcze raz dzięki dziewczyny – na pewno skorzystam z kilku rad.

Z miłości do pasji – Lubartów 10.03.2018

To właśnie w Lubartowie, na pięknej Lubelszczyźnie Iwona z szarokolorowa.pl oraz Justyna z mamaolenki.com zorganizowały spotkanie pod nazwą „Z miłości do Pasji”. Jeszcze razu, tu na moim blogu podziękuję Wam za zaproszenie. Było naprawdę wspaniale. Spotkanie odbyło się w restauracji pod śmieszna nazwą  W Bramie. To tu zjadłam pysznego kurczaka z nieziemskim sosem 🙂 Sos zawładnął moim podniebieniem – muszę go zrobić w wersji domowej.

Obiad - resteuracja w Bramie Lubartów

Spotkanie rozpoczęłyśmy od plotek 🙂 I oczywiście nie było im końca. Ale czego się spodziewać gdy przy stole zasiadło aż 14 kobiet!!! Nikomu nie zamykała się buzia, momentami było trzeba się przekrzykiwać bo każda miała akurat w tej samej chwili coś bardzo ważnego do powiedzenia.

Z miłości do pasji - spotkanie blogerek w Lubartowie

Lubartów okazał się kolejną okazją do spotkania i poplotkowania z Anią (Nieidealnnaanna). Mieszkamy całkiem niedaleko od siebie a spotykamy się 200 km od domu. Kiedyś musimy się zebrać na spotkanie tak bez okazji – w końcu obiecała, że coś mi upiecze. Wie jak przekupić łasucha 🙂

Blogerki z spotkania Z Miłości do pasji

Część dziewczyn znałam już z poprzednich spotkań a część tylko w świecie wirtualnym. Dzięki spotkaniu grono znajomych na pewno się powiększyło.

Iwona Piskała: www.szarokolorowa.pl
Justyna Nieczyporowska: http://mamaolenki.com
Marcelina http://mamikpisze.pl
Ania http://mamacukiereczki.blogspot.com
Kasia http://www.poradymamykasi.pl –
Sylwia  http://makijazowyswiatsylvii.blogspot.com/
Ola http://www.malowaneoczy.pl
Gabi http://www.gabikobylak.pl
Ela https://radosckipiacausmiechem.blogspot.com
Aleksandra http://www.mamanawypasie.pl
Ania http://nieidealnaanna.com
Dominika https://www.dyedblonde.pl
Diana https://dajanalogist.pl
Asia http://www.asiawalczyk.pl

Warsztaty dla uczestniczek spotkania

Oczywiście nie mogło zabraknąć warsztatów – w końcu spotkanie nosi nazwę Z miłości do pasji 🙂 Tym razem swoją pasją podzieliła się z nami Marcelina z bloga mamikpisz.pl. Jej pasją jest robinie bransoletek 🙂 Marcelinę to uspokaja i odpręża 🙂 U mnie jednak budziło to narastająca frustrację – na pewno mnie nie odprężyło 🙂 Bransoletki z rąk Marceliny wychodziły migusiem i naprawdę piękne były. Jednak ja nigdy nie należałam do osób cierpliwych i lubiących robótki ręczne 🙂 A warsztaty tylko mnie w tym utwierdziły. Mimo to, naprawdę super się bawiłam, podobnie zresztą jak wszystkie dziewczyny 🙂 Nawet powstało nowe określenie – ,,na zęba”. Wtajemniczone dziewczyny wiedzą 🙂

Spotkanie charytatywne dla Bianki

Wiecie za co tak bardzo lubię spotkania blogerskie?

Bo właśnie dzięki naszym blogom możemy pomagać, a spotkanie Z miłości do pasji właśnie to miało na celu – Pomoc dla Bianki. Dziewczynka choruje na klątwę Ondyny CCHS i potrzebuje aż 500 000 złotych aby nie musiała wracać szybko do domu pod respirator. Na to, aby mogła chociaż troszkę żyć jak inne dzieci.

Dzięki sponsorom została zorganizowana aukcja dla blogerek. Każda z nas mogła wylicytować naprawdę świetne rzeczy. Ja wróciłam z chustą, płytą Fisza 🙂 oraz z książką o zdrowych kiszonkach.
Dzięki aukcji blogerkom udało się uzbierać 950 zł.

Ty również możesz dołożyć własną cegiełkę aby pomóc Biance. Wystarczy, że weźmiesz udział w licytacjach fantów ze spotkania.

Kliknij tutaj – Licytacje dla Bianki. Dzięki temu możesz pomóc, każda złotówka się liczy.

 

Niespodzianki dla uczestniczek

Miłym zaskoczeniem okazały się niespodzianki dla każdej z uczestniczek. Organizatorki spotkania naprawdę zadbały o nas z każdej strony. Każda z dziewczyn dostała naprawdę niezły asortyment upominków od sponsorów. W darach losów każda znalazła coś dla siebie. Miłośniczki zdrowego odżywiania mogą poszerzyć własny zasób zdrowych przepisów. Kosmetyki, które znalazły się w naszych rękach na pewno zachwyciły nie jedną prawdziwą kobietę.

Moim odkryciem został krem do rąk od firmy Biolonica – jest naprawdę rewelacyjny na moją suchą skórę.

Podczas licytacji udało mi się wylicytować chustę do noszenia od Lenny Lamb. Kto wie, może kiedyś się przyda 🙂

I tutaj na koniec, jeszcze raz podziękuję Iwonie i Justynie za pracę, którą włożyły w przygotowanie tego spotkania. Naprawdę zadbałyście o każdy szczegół jak i o każdą z nas. Brawo dla Was. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.

Sponsorzy Licytacji:
Chusta od lennylamb
Zestaw kremów od biolonica
Zabawki od woodenstory
Kubki i Torby od allbag.pl i allprints.pl
Książki od Wydawnictwo Buchmann
Karty Malucha krokpokroczku.pl
Karty Grabowskiego kartygrabowskiego.pl
Kosmetyki od Miyo
Bilet do magiczneogrody.com,
Wieszaczek od zawieszalnia.pl
Produkty od bonduelle.pl
Kolczyki od DesireArt
Olejek od resibo.pl
Książki i płyty od wydawnictwoagora.pl
Witaminy noblehealth.pl

Sponsorzy spotkania:
noblehealth.pl , Foods by AnnDucrayBiolonicaResiboBispolDeco przydasieDesireArtNeautyfarma iluzji, Eko-deco, medbestshopmaniaskakania, madebyb erry, constance carroll, przypinamamik piszemonikamarinwydawnictwom, AdermalennylamballbagallprintsWydawnictwoBuchmannkrokpokroczkukartygrabowskiegomiyomakeupmagiczne ogrodyzawieszalniabonduelle, wydawnictwo agoranoblehealth

Pomagałyśmy: Biance
Warsztaty z robienia bransoletek: Marcelina z mamikpisze.pl
Zdjęcia: BMIMI

Leave a Reply