Różności

Top 5 lipca – najciekawsze teksty w blogosferze

Większość z Nas czyta posty na blogach. Jeżeli jesteś tu, to znaczy, że ty też lubisz to. Wiadomo jedne są lepsze inne gorsze. Czasem trafi się na takie perełki, które doprowadzają cię do łez ze śmiechu a inne wzruszają. Lubię się z Wami dzielić własnym doświadczeniem i emocjami, i postanowiłam również podzielić się moimi perełkami w blogosferze.

Moje top 5 – najciekawsze teksty lipca

Spowiedź niemowlaka

A gdyby niemowlak mógł nam powiedzieć to co czuje? Pewnie nie jedna mama marzy o tym. Na blogu Matka z prowincji trafiłam na tekst, który wywołał potok łez. Sami przeczytajcie.

 

O której kładziesz swoje dziecko?

Wiem, że wiele rodziców zmaga się z problemem snu u dzieci.  Próbują wielu sposobów aby pomóc dziecku. Wiadomo, gdy jesteśmy niewyspani brak nam energii do działania a co dopiero takiemu dziecku. Może tekst na blogu Magda M. Wam pomoże.

 

Tak, szczepię swoje dzieci i nie karmiłam piersią – nie powinnam być matką

Temat szczepień jest nadal tematem wywołującym burzę. Zawsze znajdą się zwolennicy szczepień i ich przeciwnicy. Ja szczepię Bąbelka dla jego bezpieczeństwa. Ten problem fajnie opisuje Flow Mummy.

 

Nie będę dłużej truła moich dzieci – spowiedź matki

W ciąży miałam cukrzycę ciążową. Powiem szczerze, to otworzyło mi oczy i teraz inaczej patrzę na temat cukrzycy – wiem, że dotyczy również i mnie. MumMe zwraca uwagę sposób żywienia dzieci i na grożące im niebezpieczeństwo.

 

Nie jestem ambitna, nie mam fit ciała i miewam doły

Jeden z moich ulubionych blogów Nieidealnaanna, lubię ją za jej frywolny styl pisania a jej teksty czytam z przyjemnością.  Niemal w każdym znajdę cząstkę siebie. Przypadek? Kto wie. Polecam Wam jej blog i obiecuję, że nie będziesz się tam nudziła. Bo przecież nikt nie jest idealny – chyba, że sama Królowa Elżbieta.

 

A czy ty trafiłaś na linki warte polecenia innym?
Jeżeli tak, to podziel się nimi tu z nami. Inni też z chęcią poczytają i sprawdzą co słychać w blogosferze.