Różności

Jesień, jesień, jesień ach to Ty! Kochaj ją a nie marudź

Słońce świeci. Czuć na twarzy jego promienie i delikatny powiew chłodnego, rześkiego, jesiennego wiatru. Spoglądając w niebo można zobaczyć jakie ono jest piękne. Trzeba tylko wytężyć wyobraźnię by zobaczyć niesamowite przedstawienie. A w głównej roli chmury. Czasem spacerując po parku dostaniesz kasztanem z nieba, a krople spadające prosto na twą twarz pomogą zmyć ciężar dnia.

Tak widzę jesień, nie wiem dlaczego została ona tak znienawidzoną porą roku?

jesień jest piękna

Że niby przesilenie jesienne? Chandra?

Z początkiem jesieni wszędzie można przeczytać jaka ona jest zła i znaleźć jeszcze więcej złotych rad jak pokonać jesienną chandrę.

Ja się pytam po co? Dlaczego?

Dlaczego nie skupimy się na urokach jesieni i jej po prostu pokochamy?

Kolory pełne miłości i słońca

Uwielbiam czarny kolor  i oczywiście on króluje w mojej szafie. Jednak to co się dzieje jesienią wokół nas to coś niesamowitego. Niemal wszystkie kolory na drzewach i łąkach. Znajdziemy tam każdy kolor jaki nam się zamarzy. Spacerując ścieżkami słyszysz szum spadających pod nogi liści. Można opłynąć w głębię własnej wyobraźni i tam pozostać na jakiś czas.

park jesienią

Spacery po tafli kolorów dzieciństwa

Lubię długie spacery. Pomagają mi one w pozbyciu się stresu, odreagowaniu złości. Mam czas na relaks dla własnej duszy. Gdy jest mi źle wychodzę, najchętniej szła bym prosto przed siebie, tam gdzie mnie poniosą nogi. A jesień i jej klimat pomaga mi w tym.

Szum suchych liści sprawia, że mogę odpłynąć i poczuć się tak beztrosko jak w czasach dzieciństwa. Gdy największym problem jaki miałam to brak pomysłu na zabawę.

Teraz jest inaczej, ja to wiem i Ty też to wiesz. Każdy zmaga się z własnymi rozterkami, szukamy rozwiązania a może nawet ucieczki?

Uciekaj tam gdzie Cię poniosą nogi i oczy.

jesienny spacer

Smaki jesieni

Jesień prócz pięknej palety barw ma swoje niesamowite smaki. Nic tak nie smakuje jak zupa dyniowa o tej porze roku. Dla mnie jest nowy aromat jesieni. Ma coś w sobie ciepłego, pikantnego i rozgrzewającego.

Może wreszcie nadszedł czas aby spojrzeć na swoje życie przez różowe okulary? Może wreszcie tej jesieni nadszedł nowy czas. Twój czas. Wszystko jest w Twoich rękach. To od Ciebie zależy czy dopadnie Cię znienawidzona przez wszystkich chandra jesienna a co gorsze depresja jesienna.

Uśmiech

Sprawmy sobie wszyscy taki mały prezent w postaci porannego uśmiech na twarzy do pierwszej osoby jaką spotkamy – nawet jeśli będzie to Twoje odbicie w lustrze. Spójrz sobie głęboko w oczy, nałóż uśmiech na twarz i powiedz – to będzie dobry dzień.

Uśmiechaj się do ludzi, powiedz dzień dobry sąsiadowi z daleka. Po prostu ciesz się jesienią.

kolory jesieni