Magia drewnianych zabawek – Drewniana Kamieniczka Little Dutch od Fabryki Wafelków

Testowanie

Magia drewnianych zabawek – Drewniana Kamieniczka Little Dutch od Fabryki Wafelków

Dlaczego tak bardzo lubię drewniane zabawki? Drewno ma coś w sobie, magię? Sekret? Nie wiem, ale wiem, że dzieci uwielbiają drewniane zabawki, a co najważniejsze są bardzo trwałe. Własnie taka jest drewniana kamieniczka Little Dutch od Fabryki Wafelków. Rozwija wyobraźnię, motorykę i kreatywność dziecka.

Drewniane zabawki – zalety

Drewniane zabawki tak naprawdę są najlepszymi zabawkami edukacyjnymi, a nie wszelkiego rodzaju naładowany elektroniką i kolorowymi światełkami plastik.

Są odpowiednie dla dziecka w każdym wieku – i dla maluszka i dla starszaka.

Drewniana kamieniczka właśnie taka jest. Roczna córka uparcie ćwiczy małą motorykę i próbuje wkładać klocki na patyki. Gdy jej się to uda jest szczęśliwa jak by trafiła w 6 w totka.

Drewniana Kamieniczka Little Dutch rozwija wyobraźnię

Za to starsza, jak przystało na trzylatkę tworzy wzory. Widać jak wyobraźnia pracuje, jak skupia się aby ułożyć kolory w tym samym słupku. Jak nakładać kafelki aby powstał domek? Podczas zabawy widzę jak zaczyna się skupiać na danej czynności. Jak z zaciekawieniem obserwuje obrazek powstający obrazek.

kamieniczka little dutch opinie recenzja

Dodatkowo zaczyna opowiadać to, co dzieje się na namalowanej kamieniczce. Jej wyobraźnia zaczyna tworzyć proste historyjki. A mnie jako mamę cieszy to ogromnie. Lubię patrzeć jak rozwija się moje dziecko.

Podczas zabawy nakładając kafelki na patyki rozwija swoją wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową.

kamieniczka little dutch opinie recenzja

Drewniana kamieniczka od Fabryki Wafelków – z czego się składa?

  • Zestaw kolorowych klocków – kamieniczka holenderskiej firmy Little Dutch.
  • Wykonane bardzo estetycznie, z wysokiej jakości drewna, bardzo trwałe
  • Dzięki kafelkom w różnych kształtach, ładnym nadrukom i pięknym kolorom można budować różne fasady. 
  • Estetyczne wykonanie
  • Trzy fasady składają się w sumie z 16 bloków.

Po czasie jaki córka spędza przy kamieniczce mogę powiedzieć, że to zabawa na wiele godzin. Drewniane zabawki przyciągają dzieci jak magnes 🙂

kamieniczka little dutch opinie recenzja

Przed Nami Święta i zagwozdki jaki prezent kupić pod choinkę – zdecydowanie polecam właśnie taki. Kamieniczka będzie stanowić piękny prezent.  A na stronie Fabryki Wafelków znajdziecie sporą dawkę inspiracji prezentów na święta dla trzylatki i nie tylko.

Przebijanka Little Dutch

Oprócz Kamieniczki z marki Little Dutch mamy jeszcze przebijankę. Jest wykonana z miękkiego drewna (co widać po mocniejszych uderzeniach młoteczkiem). Nasza młodsza córka ją lubi i jak widać na zdjęciach, dosyć mocno eksploatuje.

Leave a Reply