Kiedy mama wygrywa w totka – czyli wyjście na paznokcie

Różności

Kiedy mama wygrywa w totka – czyli wyjście na paznokcie

W życiu mamy bywa różnie, raz kolorowo a za chwilę totalny armagedon. Tym bardziej gdy jest się mamą dwójki dzieci i to rok po roku. Mała różnica wieku potrafi być naprawdę super – ale też jest druga strona medalu! Mama musi być czujna na 200% normy przez cały dzień. A to już często doprowadza do totalnego wyczerpania akumulatorów.

Mama to też kobieta

Bycie mamą to nieustanna opieka i dbanie o bezpieczeństwo dzieciaczków. Jednak kobieta nie powinna zamykać się tylko i wyłącznie w swoim macierzyństwie. Dla mnie bycie mamą, to najwspanialsza rola życiowa jaką mogę realizować. Jednak oprócz tego nadal jestem kobietą, która potrzebuje odpoczynku. Tak, bo bywają takie momenty, że mam ochotę wyjść i zamknąć drzwi za sobą.

Dbam o siebie – o spokój własnej duszy

Dlatego lubię zadbać o siebie 🙂 A najbardziej o moją głowę tak, abym nie zwariowała będąc non stop z dziewczynkami. Jak każda kobieta potrzebuję wyjść do ludzi i przemówić ludzkim głosem.

Kocham wizyty u kosmetyczki, kiedy moje paznokcie stają się piękne i zadbane. Bo nie od dziś wiadomo, że ręka to taki atrybut kobiety. A będąc, mamą właśnie takie wyjście na paznokcie hybrydowe czy do fryzjera stało się moją odskocznią od codzienności. To taka moja wygrana w totka – tak niewiele a wystarcza do poczucia się piękną.

Dopieszczona mama to szczęśliwa kobieta

Bo każda z nas potrzebuje się dopieścić, a w przypadku mam siedzących w domu z dziećmi to właśnie takie wyjście do kosmetyczki czy do fryzjera jest wyjściem niczym na galę rozdania Oskarów.

A może tak odważnie paznokcie hybrydowe?

Tym bardziej teraz, gdy nadeszła wiosna, wszystko rozkwita i rodzi się na nowo. To ja też potrzebuję czegoś nowego, jakiejś inspiracji i świeżości dla siebie. Może odważny kolor czy wzór na paznokciach hybrydowych? A gdzie znaleźć inspirację?

Polecam Wam zajrzenie na najmodniejsze wzory paznokci (http://medicot.pl/najmodniejsze-wzory-paznokci/) hybrydowych, tam można naprawdę upatrzyć coś fajnego i nietuzinkowego. Coś co zwróci uwagę każdego, nawet gdy to mają być paznokcie na wielkie wyjście na 30 przyjaciółki czy wesele nawet to swoje 🙂 (http://medicot.pl/zdobienia-slubne-paznokci-jakie-paznokcie-na-slub/) Chociaż swój ślub mam już za sobą, niedługo 8. rocznica to nadal nie planuję drugiego ha ha ha. Albo kolor włosów? Tak, to jest, to co lubię najbardziej. Bo w końcu mama to też kobieta, i to piękna kobieta.

Ps. Komunikat dla Chustomam – Jeśli kochacie paznokcie hybrydowe tak jak ja, to uważajcie! Ostatnio podczas motania złamał mi się paznokieć i zaciągnęłam chustę!

Leave a Reply