Książeczka sensoryczna – Witaj żabko, Witaj zajączku

Biblioteczka

Książeczka sensoryczna – Witaj żabko, Witaj zajączku

Książki to moja miłość od dawna. Tym bardziej cieszę się, gdy patrzę na córki, które lgną do kolejnych książeczek niczym Kubuś Puchatek do miodu. Tym razem nasza dziecięca biblioteczka powiększyła się o książeczki sensoryczne od Kapitan Nauka.

Też tak macie, że wychodząc na zakupy prawie zawsze wracacie z nową książką dla dziecka? Stwierdzam, że to już nałóg, jednak takiego nie trzeba leczyć a pielęgnować, aby rozszerzał się na pozostałych członków rodziny. Dlatego z przyjemnością polecam Wam kolejne nowinki w książkowym świecie dziecka.

książeczki sensoryczne

Seria Dotknij natury z Kapitanem Nauka

Lubię Kapitana Naukę za podejście do edukacji dzieci. Również i tym razem się nie zawiodłam. Książeczki są bardzo dobrej jakości, tak aby wytrzymały popędy czytelnicze malutkich rączek. Gruba okładka w połączeniu z twardymi stronami dają dość trwałą książeczkę. Ogromny plus za urozmaicenie wielkości i kształtu stron. Brawo.

książeczki sensoryczne recenzja

Witaj żabko – książeczka sensoryczna

Witaj żabko, to piękna książeczka opowiadająca o przygodach Mamy żabki i małych żabek. Strona za stroną dziecko poznaje magiczny świat przyrody. Pokaż dziecku sensoryczne miejsca na stronie, poznawaj razem z maluszkiem, a na pewno pokocha książeczkę.

Witaj zajączku – kolejna książeczka sensoryczna dla malucha

Witaj zajączku, to również książeczka sensoryczna opowiadająca historię prosto z dzikiej przyrody. Książki uczą, również i te dla najmłodszych.

książeczki sensoryczne jakie

Śledząc przygodę Taty zajączka i małych zajączków dziecko poznaje świat dzikiej przyrody. Tata Zając jako głowa rodziny pokazuje małym zajączkom świat dookoła nich. Opowiada jak mieszkać w lesie bezpiecznie aby nic nikomu się nie stało. Dziecko ma możliwość dotykania rożnych faktur wbudowanych w strony książki.

witaj żabko recenzja książki sernsorycznej

Mając w domu dwie córki, roczną i prawie trzylatkę widzę, że obie z zainteresowaniem oglądają książeczki. A najpiękniejszym widokiem dla mnie jest jak starsza ,,czyta” książeczki młodszej. Serce się raduje widząc taki obraz. Kiedy małe rączki nieporadnie z uporem próbują przekładać kolejną stronę wtedy starsza siostra przychodzi z pomocą. Pokazując przy tym kolejne magiczne zakamarki na stronach.

kapitan nauka sensoryczne recenzjja

Zdecydowanie małe recenzentki polecają serię Dotknij natury od Kapitan Nauka. Możesz ją kupić klikając TUTAJ

Leave a Reply