Kiedy serce staję dęba – recenzja + konkurs

Biblioteczka, Konkurs, polecane

Kiedy serce staję dęba – recenzja + konkurs

Kocham czytać książki, a najbardziej fantasy. Jednak tym razem dzięki Wydawnictwu Skrzat w ręce wpadła mi książka dla dzieci od 10 lat – „Kiedy serce staję dęba”. Jesteście ciekawi o czym jest ta książka? Bo ja byłam bardzo – choć to literatura dla dzieci, to z przyjemnością przeczytałam książkę.

Książka jest dla dzieci od 10 roku, a ja choćbym chciała to jednak już dano do tej kategorii się nie zaliczam. Jednak powiem Wam, że nawet moja niespełna dwulatka z zainteresowaniem słuchała o przygodach rudej kitki. Może to efekt mojego zarażania jej książkami? Więc czytałyśmy razem, bo nie ma to jak wspólnie spędzić czas z córką ?

Kiedy serce staje dęba – nie tylko dla dzieci

Kiedy serce staje dęba to książka pełna poczucia humoru i wakacyjnych przygód, jakie przeżywa banda AAA. Chcecie wiedzieć co to za banda? Sięgnijcie po książkę razem z własnymi dziećmi. Oprócz przygód i humoru w książce zostają poruszone problemy z jakimi muszą zmierzyć się nasze dorastające dzieci w szkole i na podwórku. Nękanie, zazdrość, dokuczanie, przezwiska czy pierwsza miłość. O tym przeczytacie w książce.

Dzieciaki muszą zmierzyć się również z problemami dorosłych jakim jest depresja. Czy mali bohaterowie będą potrafili pomóc swojemu ulubionemu nauczycielowi w poradzeniu sobie ze złamanym sercem? Czy potrafią zrozumieć rozterki dorosłych? Tego dowiecie się czytając naprawdę fajną i wartą polecenia książkę.

Kiedy serce staje dęba to również książka o przyjaźni. O jej sile i mocy. Bardzo lekka książka, idealna dla dziewczynek jak i chłopców. Ja, Beztroska Mama mogę Wam śmiało ją polecić dla dzieci w ramach zarażania czytelnictwem.

Dlatego mam dla Was niespodziankę ? Mam do rozdania dwa egzemplarze książki. Czy są jacyś chętni na konkurs? Myślę, że na pewno się znajdą. Jeżeli macie mniejsze dzieci, tak jak ja to śmiało się zgłaszajcie – bo warto czytać dziecku nawet takiemu maluszkowi. 

Nasz wkład w wyrobienie nawyku czytania książek na pewno zaowocuje. Może nie dziś, nie jutro ale za kilka lat będziemy z radością spoglądać na nasze pociechy, które samodzielnie przewracają kolejną stronę książki.

Konkurs – Kiedy serce staję dęba

Zadanie jest naprawdę banalne. Z racji tego, że książka jest dla dzieci, to zadanie konkursowe cofnie nas do lat dzieciństwa ?

Moja ulubiona książka z lat dzieciństwa to…..

Potraficie wybrać tą jedną jedyną? Bo ja nie ?. Mam ich kilka. Wystarczy, że rozwiniesz zdanie i uzasadnisz swój wybór.

Odpowiedzi można udzielać poniżej w komentarzach oraz na Facebooku pod plakatem konkursowym.

Zabawa przeznaczona jest dla fanów Beztroskiej Mamy.  Więc kochani czytelnicy działajcie ? Jeżeli natomiast jeszcze nie jesteś fanem, nic straconego – zawsze możesz nim zostać, a mi będzie niezmiernie miło gdy zostaniesz ze mną na dłużej ?

Wszelkie formy lajkowania i udostępniania postu konkursowego są mile widziane. Super byłoby gdyby o konkursie dowiedziało się jak najwięcej osób. Im nas więcej tym fajniejsza zabawa.

Możecie więc zapraszać znajomych do zabawy. Niech inni też się cieszą z możliwości wygrania.

Bawimy się od 25-07-2018 do 01-08-2018

Wyniki zostaną ogłoszone na blogu wciągu trzech dni od zakończenia konkursu.

 

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest blog BEZTROSKA MAMA. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Skrzat
2. Nagrodą w konkursie są dwa egzemplarze książki Kiedy serce staje dęba –
3. Konkurs trwa od 25-07-2018 do 01-08-2019  (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: Moja ulubiona książka z lat dzieciństwa to….
Swoją odpowiedź uzasadnij w komentarzu na blogu lub pod postem konkursowym na FB
6. Wygrywają dwie osoby.
7. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie! Prace konkursowe można zamieszczać na:
*blogu w komentarzach:
*Fanpage pod zdjęciem konkursowym:
– link do postu
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu – kontakt@beztroskamama.pl
9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
12. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
13. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).

 

Leave a Reply