Najlepszy pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Różności

Najlepszy pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Nie jeden raz zastanawiałam się gdzie mam zapisane zdjęcia. Wiadomo tyle, że są gdzieś głęboko zakopane w czeluściach komputera. Są piękne, ale schowane dla oczu. Nie oglądam więc ich często, a wręcz nawet zapominam o nich. I tak oto natchnęło mnie ostatnio do ich przejrzenia. Przy okazji wpadł mi do głowy genialny pomysł na prezent dla Dziadka i Babci z okazji i ich święta. Fotoksiążka!

Pamiętam, że kiedyś zdjęcia często wywoływałam i wkładałam do albumu. Szkoda, że zaprzestałam tego robić, bo wiele zdjęć mi zaginęło. Teraz postanowiłam nie czekać i stworzyć prezent dla Babci i Dziadka.

Fotoksiążka jako pudełko wspomnień

Pomysł z fotoksiążką rodził mi się w głowie już od dłuższego czasu. Bo nie ma nic piękniejszego od zebrania najpiękniejszych i wzruszających chwil w jednym miejscu. Fotoksiążka staje się idealnym pudełkiem wspomnień dla dziadków, gdzie głównymi bohaterami są ich wnuczki.

fotoksiążka printu jak zaprojektować

Czas leci nieubłaganie a przez dwa lata życia mojej córki dziadkowie wzruszali się niejeden raz. Postanowiłam te piękne chwile zebrać w jedną całość. Tworząc ją, łezka wzruszenia sama zakręciła się w oku.

Czas zapisany w fotografiach

Znalazły się tam pierwsze spotkanie z drugą wnuczką w domu, czas pełen wzruszeń czy letnie szczere uśmiechy Ady i zimowe szaleństwa. Całus dla babci uwieczniony na zawsze na fotografii, to musi być piękne. Ja kocham te momenty całym sercem i myślę, że dziadkowie tak samo je pokochają.

najlepszy prezent na dzień babci i dziadka

Kocham robić zdjęcia, bo nic tak nie uwiecznia pięknych i ulotnych chwil jak kadr z aparatu. A po za tym, to niesamowita pamiątka na lata, dlatego zachęcam Was do fotografowania każdej chwili życia dziecka, męża, dziadków i swojego. A potem je wywołać na pamiątkę, tak jak ja to robię korzystając z usług Printu.pl.

Printu posiada specjalnie przygotowane szablony dla Dziadków, które znajdziecie pod tym linkiem: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/dla-babci-i-dziadka/

fotoksiążka dla dziadków

Zyskaj rabat na fotoksiążkę

Mają do wyboru kilka szablonów fotoksiążek, a ich tworzenie jest banalnie proste i robi się to intuicyjnie. Zachęcam Was do sprawdzenia ich oferty i przy okazji sprawienia pięknego prezentu dziadkom. Jeśli zdecydujecie się właśnie na fotoksiążkę to mam dla Was niespodziankę 🙂

Wystarczy wpisać kod   beztroskamama-40 by zyskać 40% rabatu na fotoksiążkę! Naprawdę warto! A kod ważny jest aż do 20 lutego.

My już mamy swoją i z Adą często je oglądamy 🙂

Leave a Reply