Potęga w kobietach

Różności

Potęga w kobietach

Ostatnio miałam okazję spędzić trzy bardzo intensywne dni w Hotelu Górski Raj. Dla mnie, był to wspaniały czas. Kocham góry, a jesienią to przecież istna magia. Czy odpoczęłam? A skąd! Wszystko w szczytnym celu. Brałam udział w akcji „Zmień siebie, daj siebie” Fundacji 3-4 Start.

Zmień siebie, daj siebie

„Zmień siebie, daj siebie” to wspaniały projekt, mający na celu pomoc kobietom w akceptacji siebie. To też przy okazji pomoc charytatywna. Żeby przybliżyć Wam esencję projektu pozwolę zacytować sobie słowa Klaudii – Prezes Fundacji:

W akcji Zmień siebie, daj siebie, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki akcji Zmień siebie, daj siebie oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie.

Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów. W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy mało inwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało.

Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione.

Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym.

W naszej akcji finalistki biorą też udział w licznych warsztatach z psychologami, coachami, seksuolożkami, wizażystkami.

Miejsce do którego się wraca, czyli Hotel Górski Raj

Tutaj muszę wspomnieć o hotelu, który ugościł nas jak królowe. Pierwsze co zapamiętałam, to uśmiech pań w recepcji .To naprawdę daje dobrą energię na dalszy pobyt, a obsługa była bardzo pomocna w każdej sytuacji. Zachwycił mnie pokój, z którego mogłam podziać piękno Gorców. Na każdą z nas czekała słodka niespodzianka.

Hotel położony jest na samym obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Koninki, opodal Poręby Górnej.

Jak już wspomniałam, to były bardzo intensywne dni, a wieczorem mogłam zrelaksować się w hotelowej strefie SPA. Codziennie miałyśmy do wyboru masę smakołyków na śniadanie, a menu jest dostosowane również dla osób będących na dietach.

Rodzinna atmosfera, tak mogę określić ten hotel. Są miejsca do których się jeździ i są te, do których się wraca. Wiem, że do Hotelu Górski Raj z pewnością wrócę z całą rodziną.

zmień siebie daj siebie akcja górski raj

Jak wspomniałam, to nie był pobyt w celu rekreacji! Miałam okazję brać udział w nagraniach do filmu na galę finałową projektu Kobiety dla kobiet, Zmień siebie, daj siebie, którą organizuje Fundacja 3-4 start. To niesamowite uczucie być częścią tak wspaniałego projektu, częścią tak wspaniałej społeczności jaką stworzyłyśmy z innymi kobietami.

hotel gorski raj

Metamorfoza wizualna i mentalna

Cieszę się bardzo, że stałam się częścią tego projektu. Dzięki Fundacji, mogłam patrzeć na zmianę jaką przeszły cztery finalistki. Cztery silne kobiety, które zapragnęły zawalczyć o siebie dla siebie.

Przeszły niesamowitą metamorfozę wizualną, straciły wiele kilogramów i nabrały pewności siebie. Ale co najważniejsze, dzięki wsparciu psychologów i warsztatom o samoakceptacji, które prowadziła ambasadorka Fundacji Ania z Nieidealnaanna – dziewczyny stały się silne w środku. Przeszły ogromną zmianę wewnętrzną, a to daje im siłę na dalszą pracę nad własnym ciałem i głową. To był dla nich przełomowy moment, gdzie uwierzył, że mogą spełniać marzenia.

Nagrania do filmu na Galę Finałową

Oj tutaj działo się i to bardzo dużo. Pobudki o 5 rano i wybieranie stylizacji nawet do 3 nad ranem. Mimo niedospania wszystkie wyglądałyśmy pięknie, bo o nasze makijaże zadbała niesamowita Orianna Rakowska Makeup Room oraz Anna Kołodziejczyk Makeup Artist z salonu Dream Factory.

Dziewczyny dosłownie czarowały makijażem i miały ręce pełne roboty dosłownie od szarego poranka. W końcu miały bardzo ważne zadanie – wyczarować masę pięknych makijaży dla uczestniczek nagrań. Nie mogło oczywiście zabraknąć niesamowitych stylizacji na naszych głowach, o które zadbały Kasia i Karolina z ArtDream.

Niczym cień podążała za nami ekipa Rexton Digital . To oni zadbali o produkcję filmu na galę. A to wcale nie jest łatwa sprawa latać dronem nad górskim strumieniem, tak aby złapać jak najwięcej ujęć do filmu.

Oglądając relacje z rożnych gal z masą gwiazd zastanawiałam się skąd czerpią pomysły na stylizacje. Wiadomo, że każda gwiazda ma swojego stylistę odpowiedzialnego za dobór odpowiedniego stroju.

Tutaj mogłam poczuć się jak gwiazda z czerwonego dywanu. Bo sam Tomasz Jacyków – zadbał o nasze stylizacje we współpracy z takimi markami jak: Greenpoint Fashion, Everhill Cavaricci, By Mielczarkowski, KONTRI.pl czy saleneo.pl

Tańczyłaś kiedyś zumbę w środku górskiego parku?

Ja do tej pory nie, ale dzięki Paulinie miałam okazję. Obiecała nam, że to będą podstawowe układy! Może i mówiła prawdę, ale niejedna z nas miała ochotę wypluć płuca ze zmęczenia. A do tego jeszcze trzeba było szeroko się uśmiechać, bo to wszystko było nagrywane.

zumba w górach

Fundacja 3-4 start zadbała o każdy drobny szczegół, nie zabrakło niczego. To dzięki ciężkiej pracy Klaudii i Uli do projektu przyłączyły się gwiazdy ekranu. Była z nami znakomita aktorka Karolina Chapko, znana z ról w serialu „Barwy szczęścia” oraz serialu Netflix „Ultrafiolet”

W akcji udział bierze również Królowa Życia – Monika Chwajoł, osobowość telewizyjna, buisnesswoman. Wspierała nas na każdym kroku, dzieliła się cennymi radami i zdradzała tajniki pracy.

monika chwajoł

Kolejny dzień, to sesja zdjęciowa na terenie hotelu a potem wśród pięknej scenerii Gorczańskiego Parku Narodowego. Pogoda nam dopisała i mogłyśmy nałapać jesiennych promieni stojąc nieruchomo na ławkach amfiteatru. W sesji zdjęciowej towarzyszyły nam piękne koniki, które uwielbiam. Stwierdzam, że jednak modelki to mają ciężką pracę.

zmień siebie daj siebie akcja górski raj
zmień siebie daj siebie akcja górski raj

Kalendarz charytatywny

Podczas trzech dni intensywnej pracy powstał kalendarz z 13 kobietami w roli głównej. Wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych kobiet blogosfery i telewizji. Kalendarz będzie można wylicytować na Gali w Sobotę 26 października.

Pomysłodawczynią i osobą która wykonała Kalendarz charytatywny jest niesamowita Krystyna Sudoł Fotografia

Finał akcji odbędzie się w 26 października w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airport. Naszej akcji przyświeca szczytny cel. Chcemy pomóc jednej z Mam i jej dzieciom!

W trakcie trwania akcji powstał kalendarz charytatywny z 13 wspaniałymi kobietami: Karoliną Chapko aktorką filmową i teatralną, Moniką Chwajoł Królową życia gwiazdą ttv oraz infleuecerkami/ blogerkami z całej Polski, który będzie można kupić podczas gali a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany naszej podpieczonej Kasi i jej chorym synkom.Podczas gali przewidujemy licytację tych 13 zdjęć.”

Wszytko doskonale zorganizowane, każdy szczegół dopięty na ostatni guzik. Nieprzespane noce, po to aby z uśmiechem patrzeć jak dobro roznosi się dookoła nas.

O cichych bohaterach się głośno nie mówi, jednak ja tym razem wspomnę o nich. To dwie silne i odważne kobiety, które nie boją się stawiać czoła przeciwnościom i idą dalej. Patrząc na to co robią, mam wrażenie, że są wstanie przenieść Giewont nad Bałtyk.

Tak kochane to o Was – Klaudia i Ula, to Wam dziękuję za to co robicie dla tych którzy potrzebują naszej pomocy.

Jak większość kobiet uwielbiam słodkości 🙂 Tutaj byłam pod ogromnym wrażeniem. Ania z Słodka kraina Czarów wykonała cudowne babeczki z logo każdej blogerki biorącej udział w projekcie, sponsorów i osób, które wspierają Fundację. Oprócz pięknego wyglądu rewelacyjnie smakowały.

zmień siebie daj siebie akcja górski raj plakat

A teraz małe podsumowanie o tym kto i jak nas wspierał.

Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek we współpracy z markami: Greenpoint FashionEverhillCavaricciBy MielczarkowskiKONTRI.plsaleneo.pl. W nagraniach wzięła udział również znakomita aktorka Karolina Chapko,  Monika Chwajoł „Królowa Życia”, osobowość telewizyjna, bizneswoman.

Piękne makijaże wyczarowały Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist, salon Dream Factory | Fryzury : Kasia i Karolina z Art Dream | Kalendarz charytatywny wykonała: Krystyna Sudoł Fotografia | Słodkości od cateringu: Love Catering | Pierniki od:  Z miłości do słodkości | Gry od: REBEL.pl | Książki od: Wydawnictwo Szara Godzina | Bielizna: KONTRI.pl | Buty: saleneo.pl | Reportaż z wydarzenia: 2fotografki.pl

Partnerzy strategiczni:

Hotel Górski Raj ***   |   Rexton Digital – ekipa filmowa

Partnerzy akcji:

Greenpoint Fashion | Everhill | Orianna Rakowska Makeup Room |Anna Kołodziejczyk Make-Up Artist Dream Factory |Krystyna Sudoł Fotografia | 2fotografki.pl | Katarzyna Sadowska Art Dream | KONTRI.pl | Cavaricci | LUX OPTYK Kraków Ruczaj |Love Catering | Le Szapo Hat Shop | By Mielczarkowski | Lisap Milano Polska | Teatr Cabaret | REBEL.pl | Pytaki – NieZwykła Rodzinna Gra Planszowa | Pracownia Faramuszka | miodziki.pl | Z Miłości Do Słodkości | Manufaktura Druku | event-factory | 8powers

Patronat medialny: Portal Rodzinny BabyGo

Leave a Reply