Pola piękną farmę miała, Ada ładnie już sprzątała – czyli ile radości dają personalizowane piosenki dla dzieci DUBI

Testowanie

Pola piękną farmę miała, Ada ładnie już sprzątała – czyli ile radości dają personalizowane piosenki dla dzieci DUBI

W dobie świecących gadżetów dla dzieci trudno wybrać coś innego, coś niepowtarzalnego co zainteresuje dziecko. Sami wpadamy w błędne koło i wybierając prezent dla dziecka kierujemy się ilością przycisków – bo im więcej tym lepiej. Jeśli do tego jest kolorowe, to już na bank spodoba się dziecku. Ale czy tak jest na pewno? Czy maluch zwraca tylko i wyłącznie na to uwagę? Myślę i mam nadzieję, że tak nie jest. Dzieci są mądrzejsze niż myślimy. Okazuje się, że można znaleźć coś innego, coś niepowtarzalnego, co także spodoba się dziecku. Dziś chcę Wam pokazać płytę DUBI z spersonalizowaną muzyką dla dziecka, którego imię pojawia się we wszystkich piosenkach na płycie.

Bardzo lubię piosenki dla dzieci, bo to dzięki nim możemy spędzić wesoło czas a przy tym troszkę się poruszać. Co na pewno wyjdzie na dobre dziecku jak i mi 🙂 Lepiej jest potańczyć z dzieckiem niż posadzić na kanapie przed telewizorem oglądając kreskówki. To naprawdę fajnie spędzony czas z dzieckiem.

Kiedy usłyszałam o spersonalizowanej muzyce dla dzieci byłam bardzo ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości. Nie ukrywam, że byłam troszkę sceptycznie nastawiona. Ale okazuje się, że tak naprawdę to dzieci są najlepszymi testerami rzeczy skierowanych właśnie do nich. Tak też było z płytą DUBI ze spersonalizowaną muzyką dla dziecka.

Dla mnie jest to zupełna nowość. Pierwszy raz usłyszałam, że w ogóle jest taka opcja. I wiecie co? Musiałam to sprawdzić. I takim sposobem trafiła do nas płyta Dubi ze spersonalizowaną muzyką dla moich córek.  A  po kilku piosenkach okazało się, że jest to najfajniejsza płyta z piosenkami dla dzieci jaką mamy! Ada i ja bawimy się przy niej super! Poli też na pewno niedługo się spodoba 🙂

Płyta DUBI ze personalizowaną muzyką to nie tylko zabawa ale i nauka

DUBI to dwie rysunkowe postacie z okładki – sowa Dudu i królik Bibi. Przez całą płytę to właśnie one zachęcają w piosenkach dziecko do wspólnej zabawy. A co najfajniejsze – zwracają się do niego po imieniu, z jednej strony zachęcając, a z drugiej motywując do ruchu. Dzięki piosenkom dzieci poznają zwroty grzecznościowe –PROSZĘ, DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM.

Dudu i Bibi zachęcają również do sprzątania po zabawie. Jakie było moje zdziwienie gdy Ada zanim sięgnęła po nowe puzzle posprzątała te, którymi się bawiła do tej pory! Czyżby to była zasługa Dudu i Bibi?

Do tego uczymy się kolorów poprzez zabawę przy słowach piosenki „Kolory”. Bawiąc się przy muzyce wprowadzam małej troszkę nauki :0 Tak jak śpiewa Dudu i Bibi tak i my szukamy w domu rzeczy w danych kolorach.

Natomiast w piosence ,,Podnieść ręce” uczymy dziecko części ciała. Naprawdę jest to dobra zabawa dla każdego.

Dudu i bibi piosenki

DUBI wciąga na całego

DUBI to nie tylko piosenki, które puścimy dziecku przy których poskacze, trochę potańczy i pośpiewa. DUBI wciąga do zabawy na całego. Wiesz Dlaczego? Bo Dudu i Bibi zwracają się do dziecka po imieniu!!!

DUBI ze personalizowaną muzyką dla dziecka?

Wyobrażasz sobie minę dziecka, gdy w głośnikach ktoś woła go po imieniu? Zadaje pytania?

Ja już wiem jak wygląda ta mina i wiem, że dla niej warto kupić dziecku tę płytę. Niesamowite zdziwienie, zachwyt oraz ten uśmiech i iskierki w oczach. Kocham ten wyraz twarzy u mojego dziecka, dla niego zrobię wszystko. I dzięki temu wiem, że płyta Dubi z spersonalizowaną muzyką jest strzałem w dziesiątkę jako prezent dla dziecka.

dudu i bibi recenzja płyty personalizowanej

Płytę z imieniem swojego dziecka możecie zamówić tutaj: www.dubi.com.pl

 

Leave a Reply