Share Week 2018, czyli kto mnie inspiruje w blogosferze

Różności, polecane

Share Week 2018, czyli kto mnie inspiruje w blogosferze

Choć bloga prowadzę nieco dłużej niż rok, to o Share Week słyszałam bardzo dużo pozytywnego. Spora część twórców blogosfery marzy o tym aby znaleźć się na liście Andrzeja Tucholskiego. A o co chodzi? To nic innego jak docenienie przez kolegów blogerów. Polega na tym, że bloger poleca innego blogera, którego uważa za inspirującego. To taki ukłon i podziękowanie za moc inspiracji, wparcie i przysłowiowego kopa w zadek do dalszej pracy. Tym razem i ja postanowiłam podziękować za pomoc i wiarę we własne siły i pokazać moją listę Share Week 2018.

Podczas roku działań w blogosferze poznałam wiele interesujących osób. Z niektórymi utrzymuję kontakt online a innych miałam okazję poznać osobiście. Jak tu wybrać trzy najważniejsze dla mnie blogi? Trójkę, która polecę do Share Week 2018?

Share Week 2018 – moje inspiracje w blogosferze

Nieidealnaanna

Anię miałam okazję poznać osobiście i okazało się, że polubiłam ją jeszcze bardziej. U Ani cenię lekkość pióra – zazdroszczę a jednocześnie podziwiam jej umiejętności. Nieidealnaanna ma niesamowitą moc przyciągania do siebie ludzi, utrzymuje z nimi kontakt jest prawdziwym przyjacielem i wsparciem. Ania dodaje mi skrzydeł. Kiedy dostaję wiadomość, że jakiś tekst jej się bardzo podoba jestem dumna.

Mówią, że bloger blogerowi wilkiem – okazuje się że na Anię mogę zawsze liczyć.

 

Ideagrafika.pl logo

Ideagrafika

Twórca mojej grafiki. Opiekun mentalny i doradca w jednym. To dzięki niemu powstał mój blog i dalej się rozwija. Ma swoją Ideę własnego bloga, nie sprzedaje się tylko robi to co lubi – czyli pisze i tworzy grafikę. To tu można znaleźć kilka inspiracji i rad jak ogarnąć logo czy grafikę bloga. Dzięki za pomoc.

Tabayka

Życie należy celebrować – to jej główne motto życiowe. Zgadzam się totalnie z jej wizją świata. Lubię zasiadać i popłynąć w jej bajce – a życie wiadomo, że nie zawsze wygląda jak bajka. Mimo to, Ania dzieli się swoją radością z życia z nami. Z bloga aż bije radością, a od niej osobiście również 🙂 Ania ma dar przekazywania pozytywnej energii do życia, zawsze znajdę jakąś iskrę nadziei, że będzie lepiej, że dam radę. Trzymam kciuki, aby Tabayka rosła w siłę w blogosferzę.

Ania, do zobaczenia 🙂

Moje główne inspiracje do dalszej pracy. Za każdą cenną radę dziękuję jeszcze raz.

Zasady są krótkie – można wybrać tylko trzy bogi. A co z resztą?

Bardzo bym chciała zachęcić Was do zajrzenia jeszcze do moich ulubionych blogów. Są to dla mnie ważne osoby i cenię ich miejsce w sieci. Dlatego wyróżnienię je tutaj.

Mój kawałek podłogi

Moje kulinarne odkrycie wśród blogów kulinarnych. Edyta odwala kawał dobrej roboty, to u niej znalazłam wiele ciekawych i smacznych przepisów! A najlepsze jest to, że to są zdrowe propozycje – polecam z szczerego serca.

Ja zwykła matkaa

Klaudia, po prostu fajna kobieta, matka i koleżanka 🙂 Lubię czytać jej teksty, które są życiowe i pisane od serca, po prostu ludzkie a nie wymuskane pod publiczkę. Sami zobaczcie.

Agumama.pl

Agnieszka to mega kobieta, która znajduje czas na pisanie bloga i to bardzo wartościowego, mimo że pracuje na etacie i jest mamą trzyletnich bliźniaków. Aga, to dzięki Twojemu blogowi wcielam w życie wiele przydatnych rad. Rozwijaj się tak dalej.

Leave a Reply