Testowanie

Butelki na każdą okazję – zestaw Little Cutie

Bąbelek od urodzenia pokochał karmienie butelką bardziej niż zachwalane i zalecane karmienie piersią. W takiej sytuacji butelek nigdy nie jest za dużo – zestaw Little Cutie idealne spełnia zadanie. Tym bardziej, że posiadam sterylizator na sześć butelek. Na marginesie naprawdę wam go polecam.

Wspomniany sterylizator i butelki są z firmy Canpol Babies. Zestaw Little Cutie, który Bąbelek pdostał do testowania jest naprawdę warty uwagi. Jak już wielokrotnie wspomniałam Canpol budzi moje zaufanie i śmiało korzystamy z produktów tej marki. 

Produkty tej firmy można znaleźć u mnie w domu na każdym kroku. Zaufałam im ja jak byłam w ciąży, ufam i teraz przy karmieniu i wychowaniu dziecka.

Butelki z zestawu Little Cutie są bardzo poręczne i nie zachodzą mlekiem. Co najważniejsze można je sterylizować. Mała idealnie nadaje się na wodę dla Bąbelka, a większa oczywiście na dużą porcję mleczka 🙂 Butelki są produkowane z najwyższej jakości materiału, bez BPA, dzięki czemu są bezpieczne dla mojego dziecka.

Canpol Little Cutie

Butelki mają bardzo ciekawe, kolorowe motywy przykuwające wzrok najmłodszych. Od dawna korzystamy z butelek, co wiąże się z ich częstą sterylizacją. Mimo tego kolorowe wzory nie niszczą się.
Standardowo już butelki posiadają silikonowe smoczki antykolkowe. Dodatkowo można je podgrzewać bezpośrednio w mikrofali – czego osobiście sama nie preferuję.

Niektórzy powiedzą, że smoczki są złe, że powodują wady zgryzu i wymowy. Ale co w sytuacji gdy dziecko potrzebuje ssania, które go uspokaja a nie ma możliwości ssać piersi? – Oczywiście podajemy mu smoczek. U nas również smok jest przyjacielem Bąbelka od pierwszych chwil życia. Smoczek uspakajający od Canpol jest wyprofilowany tak, aby nie zaburzać odruchu ssania u dzieci. Posiada kółeczko dzięki któremu możemy smoczek przypiąć do łańcuszka. Do tego unikalne wzornictwo zaciekawi niejednego małego chłopca i dziewczynkę.

Podczas długich spacerów, do których obecna pogoda nas zachęca często zabieram podgrzaną wodę na mleko w butelce. Do tego idealnie sprawdza się termoopakowanie utrzymujące temperaturę wody. Taki gadżet sprawdzi się w stu procentach. Zawsze nam towarzyszy, dzięki temu mam pewność, że ciepła woda utrzyma odpowiednią temperaturę aby bezpiecznie podać ją dziecku.

Według producenta termoopakowanie utrzymuje temperaturę nawet do dwóch godzin.

Termoopakowanie pokryte jest wytrzymałym i przede wszystkim łatwym do wyczyszczenia materiałem. Natomiast w środku wypełnione jest folią termoizolacyjną. Pasuje do wąskich jak i szerokich butelek.

Kolejną zaletą termoopakowania jest praktyczny, odpinany pasek na rzep ułatwiający przenoszenie. Można zamocować go nawet do poręczy wózka. Termoopakowanie od Canpola jest miękkie, bez problemu możemy go schować do torby.

Jeżeli chcecie mieć przyjemność sprawdzenia jak działają przedmioty marki Canpol wystarczy kliknąć tutaj.