Różności, polecane

Dlaczego rok 2017 zburzył fundamenty mojego świata?

Nawet nie wiem, kiedy to się stało. Mam wrażenie, że całkiem niedawno leżałam na porodówce i wpatrywałam się w zegar, który chodził milion razy wolniej. Gwałtownie przyspieszył po 17.05. To wtedy moje życie ruszyło z kopyta. To wtedy spojrzałam na moje całkiem niebrzydkie dziecko. Wydawać by się mogło, że nic nie może zburzyć fundamentów mojego życia — okazało się, że zrobiło to moje własne, ukochane dziecko.

2017 był dla mnie rokiem wyzwań.

Stałam się matką. Musiałam sprostać trudom macierzyństwa, ale i celebrowałam każdy dzień, gdy mogłam patrzeć na rosnącego Bąbelka.

Poznałam niesamowitych ludzi, na których mogę liczyć. Wiem, że mi pomogą. Może wydać się to śmieszne, ale wierzę, że na świecie gdzieś są nasze pokrewne dusze. Ja właśnie taką poznałam. Dziękuję Ania za te rozmowy i wsparcie – Nieidealnaanna mogę śmiało i otwarcie przyznać — jesteś moim mentorem. To dzięki Tobie zrozumiałam, że to, co robię ma jakiś sens.

Poczułam wreszcie, o co chodzi w blogowaniu. Dzięki temu odważyłam się otworzyć i wylać na ekran moje troski, moje obawy i mój smutek.

Wiem że to, co robię ma sens.

Po opublikowaniu najbardziej osobistego tekstu, którego świat nigdy miał nie zobaczyć, dostałam od Was niesamowitą moc wsparcia. Piękne słowa otuchy i zrozumienia, tego potrzebowałam. Okazało się, że nie tylko ja, ale i wiele innych kobiet w mojej — naszej sytuacji. To wydarzenie dało mi do myślenia i dzięki temu w głowie urodził się pewien pomysł. Życzę sobie, aby zrealizował się w nowym 2018 roku.

Szok, niedowierzanie zaproszenie do Pytania na śniadanie.

Całe szczęście, że tego dnia na spacerze nikt mnie nie mijał, bo by miał bekę z mojej miny. Spacerując z dzieckiem coś mnie tknęło, żeby sprawdzić swoją pocztę blogową. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że coś tam znajdę. Bo kto oprócz spamerów by pisał do mnie, chyba tylko ja sama. Ha ha ha.

Beztroska Mama Agata Pęksyk pytanie na śniadanie

A tu taka niespodzianka, napisała do mnie dziewczyna z TVP, z zaproszeniem do programu Pytanie na śniadanie. Niby nic wielkiego, bo teraz każdego zapraszają. Ale dla mnie to mega przeżycie ?, tym bardziej że chodziło o temat, który jest mi bardzo bliski. Mogłabym godzinami opowiadać o relacji psa z dzieckiem i jakie jest to ważne dla całej rodziny. Śmiało mogę powiedzieć, że to był dla mnie sukces, bo dzięki temu zrozumiałam, że ten mój blog jest widoczny gdzieś w sieci.

Mój debiut w telewizji możecie obejrzeć tutaj 🙂

Beztroska Mama Agata Pęksyk pytanie na śniadanie

Koniec roku zaowocował w pierwsze spotkanie blogerskie.

Niesamowicie cieszę się, że mogłam uczestniczyć wydarzeniu – Mikołajki w Grodzie Kraka to matek blogerek inicjatywa taka. Już niedługo będzie mogli zobaczyć relację z tego wydarzenia. Dzięki weekendowi w Krakowie poznałam wspaniałe dziewczyny – blogerki, które do tej pory znałam tylko z czytania ich blogów. To tu miałam okazję poznać osobiście Nieidealnaanna, jej cudne córki i wspaniałego męża. Jestem pewna, że to nie było pierwsze i ostatnie wspólne spotkanie.

Mikołajki w grodzie Kraka

Czego życzę sobie na nowy rok?

Jako kobiecie, żonie i matce życzę przede wszystkim spokoju ducha. Abym z radością, bez zmartwień i niepotrzebnych stresów mogła patrzeć na moje życie, kwitnące dzięki córce, mężowi oraz psiakom.

Jako blogerce… Wreszcie na głos to powiedziałam. Stałam się blogerką. Życzę sobie, aby zapał jaki mnie ogarnął pod koniec roku trwał jak najdłużej. Abym dała radę zrealizować moje projekty w nadchodzącym roku. Abym wytrwała w dążeniu do postawionego sobie celu. Abym dalej pisała dla Was ?

A Wam kochani czytelnicy życzę radości z życia. Abyście potrafili cieszyć się najmniejszymi momentami, celebrowali własne życie, które tak szybko nam mija.
Życzę Wam, abyście zawsze znajdowali w Beztroskim Świecie to, czego szukacie. Trochę radości i dystansu do otaczającego nas świata.

Szczęśliwego Nowego Roku ?