Pamiętam czasy gdy zdjęcia robiło się aparatem analogowym. Zanim pstryknęło się zdjęcie trzeba było się dziesięć razy zastanowić. Klisza nie mieściła tyle zdjęć co obecne karty pamięci w naszych cyfrówkach. Miało to swój urok.

Uwielbiam robić zdjęcia. Robiłam je mając lat 10, robię i teraz mając troszkę więcej. Niestety większość z tych zdjęć jest uwieziona na dysku laptopa czy telefonu.

Zdjęcia robione zwykłymi aparatami na kliszę zawsze były wywoływane i zapełniały kolejne albumy. Dzięki temu posiadam kilka albumów z dzieciństwa i zawsze z chęcią po nie sięgam. Jest to na pewno wspaniała pamiątka chwil, których już nie pamiętamy tak dobrze. Oglądając zdjęcia w albumach zawsze możemy odświeżyć naszą pamięć.

Saal Digital fotoksiążka test

Ostatnio obchodziliśmy rocznicę ślubu. Tak, było to aż 6 lat temu, a może dopiero 6 lat. Czas leci a my nie mogliśmy się zebrać aby wywołać zdjęcia.

Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobić nam wspólny prezent z okazji tego dnia. Dostałam możliwość przetestowania fotoksiążki, więc oczywiście w środku znalazły się zdjęcia z naszego ślubu.

Naprawdę jakość okazała się świetna. Przesyłka doszła do mnie w zaledwie 4 dni. Idealnie wpasowała się w czasie.

Saal Digital fotoksiążka test

Zachęcam was do drukowania zdjęć. To naprawdę coś innego niż oglądać je na komputerze. A zrobienie fotoksiążki w Saal Digital Polska to super sprawa. Sam proces zamówienia jest prosty – w specjalnej aplikacji wystarczy wybrać jeden z szablonów i pozwolić automatowi dopasować do niego wybrane przez nas zdjęcia. Można też samemu pobawić się w ułożenie zdjęć według własnego pomysłu. To zadanie oddelegowałam mężowi i wywiązał się z niego znakomicie 😉

Z pewnością nie raz zrobimy sobie taką fotoksiążkę. Tym bardziej, że stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku znakomity. Polecam.

Saal Digital fotoksiążka test

Categories: Testowanie