Testowanie

Warto drukować zdjęcia! Test fotoksiążki od Saal Digital Polska

Pamiętam czasy gdy zdjęcia robiło się aparatem analogowym. Zanim pstryknęło się zdjęcie trzeba było się dziesięć razy zastanowić. Klisza nie mieściła tyle zdjęć co obecne karty pamięci w naszych cyfrówkach. Miało to swój urok.

Uwielbiam robić zdjęcia. Robiłam je mając lat 10, robię i teraz mając troszkę więcej. Niestety większość z tych zdjęć jest uwieziona na dysku laptopa czy telefonu.

Zdjęcia robione zwykłymi aparatami na kliszę zawsze były wywoływane i zapełniały kolejne albumy. Dzięki temu posiadam kilka albumów z dzieciństwa i zawsze z chęcią po nie sięgam. Jest to na pewno wspaniała pamiątka chwil, których już nie pamiętamy tak dobrze. Oglądając zdjęcia w albumach zawsze możemy odświeżyć naszą pamięć.

Saal Digital fotoksiążka test

Ostatnio obchodziliśmy rocznicę ślubu. Tak, było to aż 6 lat temu, a może dopiero 6 lat. Czas leci a my nie mogliśmy się zebrać aby wywołać zdjęcia.

Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobić nam wspólny prezent z okazji tego dnia. Dostałam możliwość przetestowania fotoksiążki, więc oczywiście w środku znalazły się zdjęcia z naszego ślubu.

Naprawdę jakość okazała się świetna. Przesyłka doszła do mnie w zaledwie 4 dni. Idealnie wpasowała się w czasie.

Saal Digital fotoksiążka test

Zachęcam was do drukowania zdjęć. To naprawdę coś innego niż oglądać je na komputerze. A zrobienie fotoksiążki w Saal Digital Polska to super sprawa. Sam proces zamówienia jest prosty – w specjalnej aplikacji wystarczy wybrać jeden z szablonów i pozwolić automatowi dopasować do niego wybrane przez nas zdjęcia. Można też samemu pobawić się w ułożenie zdjęć według własnego pomysłu. To zadanie oddelegowałam mężowi i wywiązał się z niego znakomicie 😉

Z pewnością nie raz zrobimy sobie taką fotoksiążkę. Tym bardziej, że stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku znakomity. Polecam.

Saal Digital fotoksiążka test